Flames and the Ally Forums


Join the forum, it's quick and easy

Flames and the Ally Forums
Flames and the Ally Forums
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

rekrut

Go down

rekrut Empty rekrut

Pisanie by RIBO Pon Kwi 30, 2012 9:55 pm

Na ogół zawsze grałem na globalu, bo prywatne expboosty x91393291391 nie dawały mi satysfakcji z gry i szkoda mi było prądu. Waszą guild polecił mi gracz, z którym byłem razem w gld "mafia" no cóż, reasumując to jest kpina a nie gildia. Mu jest dla mnie grą wyciszającą, gram w nią często, a raczej często zostawiam włączony pc, gdy wychodze. Moze dlatego, ze jest to po prostu nudne, gdy pisze do kogos z "guild" a nikt nie odpisuje bądź jakiś ograniczony dysmózg odpowiada mi z 20stoma błędami ortograficznymi i tekstami z podstawówki. Skoro mam w to grać to albo sam, tak jak do niedawna, bądź z normalnymi ludzmi (przypuszczam) takimi jak Wy. Na valhalli zacząłem grać niedawno, wczesniej grałem na midgard z takim znajomym o nicku "krzyzowiec" i "Majekkk" jak na tamten serwer większość kojarzyła kim są, bo nie oszukując się byli zajebisci w te klocki no ale kontakt się urwał i zmieniłem serwer.

gram emg, głównie z wygody na afk. Prawde mówiąc nigdy nikt nie wtajemniczał mnie (a może sam nie chciałem) w te illusion temple, devil square itp, ale jeżeli ktoś jest chętny rzucic lekki tutorial to chetnie podłapię nie widzę problemu.

Nick: RIBO
Klasa: eMG
Level: 246
EQ: Narazie oprócz eventowego seta +9 dorobiłem sie tylko wingów :p

Czytałem, ze minimalny level do przyjęcia to 300, ale to czy jestem tym wspomnianym na końcu wyjątkiem ocenicie sami Smile Jak nie to trudno, będe grał sam, bo z takimi plebsami jak w poprzedniej guild dziękuję z góry. Pozdrawiam, KLRD Smile

aaaaa no i ssy
rekrut 3534366
rekrut 3534370

RIBO
Gość


Powrót do góry Go down

rekrut Empty Re: rekrut

Pisanie by Hellus Pon Kwi 30, 2012 10:37 pm

spoko, sprawdzimy jak szybko wbijesz a że z Largakh wyszedłeś to wezmę was obu. odezwij się na bm.
Hellus
Hellus

Posts : 620
Join date : 02/10/2011
Age : 32
Location : okolice Wawy (i tak nikt nie będzie wiedział gdzie to tyle wystarczy;])

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach